Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ACTION LAUNDRY
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51322508B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 280,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tė kryejė shėrbime nė struktura sanitare, mbėshtetėse nė strukturat publike dhe private. Tė ndėrmarrė drejtimi dhe mirėmbajtjen e lavanderive industrial.Tė mirėmbajė impiantet e ēentralizuara pėr sterilizimin e copėrave dhe materialeve tė ripėrdorueshėm spitalore dhe ambulatorike.Tė zhvillojė dhe tė vėrė nė zbatim projekte pėr realizimin e lavanderive , pėr larjen e materialeve spitalore dhe ambluatorike brenda strukturave private dhe jo private shėndetėsore.Dhėnien me qira tė materialeve tė buta buta (material tekstile ēarēafė, batanije, veshje personeli etj) e tė personalizuar nė favor tė strukturave spitalore private dhe publike. Dhėnia me qira e tė gjitha materialeve tė buta (material tekstile ēarēafė, batanije etj) pėr sallat operacionit nė ambjentet e spitaleve private apo publike. Larja dhe vetdizifenktimi, tharja, hekurosja e tėgjitha llojeve tė materialeve tė buta buta (material tekstile ēarēafė, batanije, veshje personeli etj) dhe konfeksionimi I kėtyre materialeve. Sterilizimi I gjithė materialeve tė buta buta (material tekstile ēarēafė, batanije, veshje personeli etj) dhe materialeve tė tjera sterile pėr strukturat spitalore dhe ambulatorike private dhe publike . Ēndotjen, mbledhjen, transportin dhe dezifenkitimi I ēfarėdolloj materiali tė deklaruar si tė infektuar. Dhėnia me qira e dyshekve, jostikėve, dysheke antidekupito, furnizimi me kėpucė, shapka tė ēfarėdolloji pėr pėrdorim nė ambjentet spitalore dhe ambulatorike. Tė krijojė dhe hartojė rregullore pėr mbrojtjen e personeleve spitalore dhe ambulatorike duke I pajisur edhe me materialet e duhura. Menaxhimi I garderobave brenda strukturave spitalore dhe ambulatorike duke I perfshire rikonstruktimin e tyre, si dhe pėrmisimin e tyre . Shėrbim pastrimi dizifenktimi duke ofruar shėrbimin sanitarė pėr ambjentet publike dhe jopublike (psh. Rregullimin e shtretėrve, pastrim etj). Projektimi dhe konsulenca dhe realizimi dhe menaxhimi I impianteve tė lavanderive industrial dhe tė ēentraleve tė sterilizimit. Tė realizojė import-eksport tė materialeve qė do ti shėrbejnė shoqėrisė pėr ushtrimin e aktivitetit tregtarė pėr tė cilin po krijohet Tė ofrojė shėrbimin dhe furnizimin me gatim dhe ushqim sipas dietave specfike pėr spitalet publike dhe private. Realizimi I sistemeve informatike, programime si dhe organizimin e tė gjitha cikleve tė punės, nė sektorėt e interest tė aktivitetit tregtarė tė kėsaj shoqėrie. Tė ndėrmarrė veprimtari biznesi si njė shoqėri e pėrgjithshme financiare dhe tregtare, duke pėrfshirė, por jo duke u limituar vetėm nė shėrbime tė transportit kombėtar pėr udhėtarė dhe mallra, si edhe tė transportit ndėrkombėtar pėr udhėtarė dhe mallra. Tė ndėrmarrė veprimtari tregtare tė import –exportit me shumicė e pakicė tė mallrave industriale e ushqimore, elektronike dhe radiotelevizive, bujqėsore, blegtorale e bimėve medicinale e mallrave farmaceutikė, sipas legjislacionit dhe kritereve ligjore nė fuqi. Tė ndėrmarrė veprimtari tregtare tė import –exportit tė materialeve tė ndėrtimit, prodhime hidraulike e hidrosanitare. Tė ndėrmarrė veprimtari tregtare tė import –exportit nė fushėn e karburanteve, vajrave lubrifikantė, alkooleve si dhe cdo veprimtari tjetėr tregtare qė tė jetė e ligjshme dhe e dobishme pėr veprimtarinė e shoqėrisė. Tė ushtrojė veprimtari imobiliare pėr shitje e blerje dhe cdo transaksion tjetėr tė kėsaj natyre. Dhėnie e konsulencės juridike e financiare, shėrbime tė marketingut dhe tė promocionit nė fushėn e tregtisė. Tė ndėrmarrė njė tjetėr veprimtari biznesi, e cila, sipas vlerėsimit tė Shoqėrisė, mund tė jetė e dobishme apo qė sjell pėrfitim, qoftė si vartės me ēdo biznes tjetėr tė Shoqėrisė apo e lidhur nė mėnyrė tė pavarur me tė dhe qė ėshtė llogaritur tė rrisė vlerėn e pasurisė sė Shoqėrisė. Tė blejė, ose nėpėrmjet ēfarėdo mjeti tjetėr tė marrė nė pėrdorim, tė marrė me qera, tė japė me qera, tė zhvillojė kėto prona nė avantazh tė Shoqėrisė. Tė ndėrmarrė ēfarėdo tjetėr veprimtari tregtare ose veprimtari biznesi, e cila, sipas opinionit tė Asamblesė sė Ortakėve sjell pėrfitim. Tė sigurojė cdo veprim apo dokument tė nevojshėm qė Shoqėria tė rregjistrohet ose njihet brenda dhe jashte vendit, nėse ėshtė e nevojshme. Tė bėjė tė gjitha ose ndonjė nga gjėrat apo objektet e pėrmendura mė sipėr, brenda dhe jashte vendit, edhe nėpėrmjet ose me agjentė, komisionerė, nėnkontraktorė ose edhe i vetėm apo nė bashkėpunim me tė tjerėt. Tė ndermarre te gjitha veprimtarite e tjera tė cilat mund tė konsiderohen tė pėrshtatshme apo tė favorshme pėr tė rritur fitimin e shoqėrisė, objekteve tė shoqėrisė apo ndonjėrin prej tyre.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Edvin Prenēe 50
ALESSANDRO CASAPULLA 50
Sektori ekonomik: sherbime spitalore
Administratorė: Edvin Prenēe
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ACTION LAUNDRY
ACTION LAUNDRY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!