Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ABK ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323004N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Tregtim me shumice dhe pakice pllaka, hidrosanitare, materiale ndertimi, dhe konstruksione, termo-hidraulike, mobilje dhe aksesore mobilimi, ndricimi dhe pjese elektrike, dyer, dritare, brenda dhe jashte vendit, ndertim asfaltim rrugesh, ndertim ndertesash. Shitje-blerje makinash, industriale, manika pune dhe komercale, veshje paisje elektronike dhe shtepiake.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roberto Fabbri 35
35
Renato Shamku 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Roberto Fabbri, Aldo Zaniboni,Renato Shamku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ABK ALBANIA
ABK ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!