Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
RES Mechanic
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323005V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhim, perpunim, operacione fason dhe tregtim te komponenteve per pajisje numerike per llogari te te treteve, import-eksporti i tyre, projektim dhe montim te aparaturave automatike per prodhime te pergjitheshme, mirembajtie dhe riparim te makinerive me kontroll numerik, dhenie me qira dhe shitje te makinave me kontroll numerik, perfaqesim dhe shitje te komponenteve per punimin e metalit dhe drurit, kerkim dhe zhvillim per produktet e reja per proēese prodhimi dhe teknologjise elektronike, shitblerje te mjeteve, kurse formimi dhe profesionale per perdorimin e makinerive numerike. Per arritjen e objektivave te shoqerise, shoqeria mundet te kryeje ne pergjithesi ēdo operacion tregtar, financiar, te pasurive te palujteshme dhe te luajteshme, te perfaqesimit dhe te marre pjese ne shoqeri te tjera, perfshire edhe ne bashkimet e tyre te ngjashme, garanci hipotekore dhe financime ne pergjithesi, marrje dhe dhenie fiducioze dhe garancie per detyrime ndaj te treteve, edhe nese nuk jane ortake, ndaj institucioneve bankare ose te treteve ne pergjithesi, te gjitha ne formen qe administratori i quan te nevojeshme. Shoqeria gjithashtu mund te zhvilloje cdo veprimtari qe vjen ne perputhje me objektin e veprimtarise se saj, duke perjashtuar mbledhjen e kursimeve nga publiku, ne perputhje me kerkesat dhe normat ligjore ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Francesco Stallone 34
Dorart Sopoti 33
Arian Muēa 33
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Francesco Stallone
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RES Mechanic
RES Mechanic
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!