Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
ALBVUI
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323010L
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,500
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Salvatore Vullo 49
Ajdin Sejdiu 51
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Armand Zajmi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Hazbije Leka 09/01/2015
ALBVUI
ALBVUI
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!