Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
GASTRO DEUTSCH
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323022L-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Hapje dhe menaxhim baresh, restorantesh, hotelesh, fast-food, pasticeri etj. Hapje kursesh profesionale ne fushen e gastronomise dhe menaxhim hotelerie. Sherbime kateringu, prodhim dhe shperndarje ushqimi. Eksportimi dhe importimi i makinerive, ushqimeve dhe produkteve ushqimore, paisjeve gastronomike si dhe transportimi i produkteve te tjera pa kufizim brenda dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Gjithashtu shoqeria mund te kryej dhe tregeti te produkteve ushqimore, duke ju referuar ne vecanti shperndarjes dhe tregetise si me shumice dhe me pakice, per llogari te saj ose te te treteve. Te produkteve ushqimore te paketuara ose te fresketa per private, dyqane, aktivitete publike, enteve lokale, me qellim berjen te njohur te prodhimeve tipike ushqimore te huaja apo vendase. Per kete qellim mund te bleje dhe te ushtroje aktivitete prodhuese ose dyqane per tregtimin e produkteve ushqimore; te zhvilloje konsulence dhe studime etj. Shoqeria mund te marr persiper pjesmarrjen ne tendera publike qofte private, ne aktivitetet e lartpermendura; kerkime tregu qofte ne fushen kombetare apo nderkombetare; si dhe cdo aktivitet tjeter te lidhur me sa me siper dhe te lejuar nga legjislacioni ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kliton Shehu 49
Kasem Hoxha 51
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Kliton Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GASTRO DEUTSCH
GASTRO DEUTSCH
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!