Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
BIG RRUGA URA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323025M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice si:Tregtim artikuj te ndryshem industrial.Tregtim artikuj te ndryshem ushqimore.Tregtim artikuj te ndryshem bujqesore e blegtorale. Tregtim fruta - perime. Tregtim pije alkolike te ndryshme. Tregtim konfeksione te ndryshme per te rritur dhe femije.Tregtim prodhimesh kozmetike e estetike. Tregtim mallrash te te gjitha llojeve brenda dhe jashte vendit. Tregtim automjetesh te cdo lloji, marke e tonazhi, si dhe pjese kembimi per to. Tregtim, montim, riparim paisjesh elektro-shtepiake, prodhime qeramike, artizanati, paisje zyrash etj.Hapje dhe shfrytezim hotelesh, motelesh, diskotekash, lojra argetuese per femije, qender sportive, qendra pushimi e kurative.Tregtimin e karburanteve te ndryshem me pakice ,si dhe vajrave lubrifikante,te gazit te lengshem per ngrohje,pajisje ngrohese gazi si dhe mbushjen e bombolave te gazit dhe tregetimin e tyre me pakice.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Saliaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilir Saliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BIG RRUGA URA
BIG RRUGA URA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!