Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
AL-ADVISOR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323030C-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 5
Fusha e veprimtarisė: Dhenia e konsulences dhe sherbimeve ndaj shoqerive, istitucioneve publike dhe private. Ne vecanti, konsulenca ligjore, fiscale, ekonomike, fmanciare, strategi industriale dhe ceshtje qe i bashklidhen (duke perfshire ristrukturimin dhe riorganizimin e shoqerive / nderrmarrjeve), gjithashtu me sherbime konsulence ne lidhje me aleancat, joint venture, bashkimet, ndarjet, perqendrimet, blerja e shoqerive, pjesemarrje aksionere, ne shoqeri o dege shoqerishe dhe ne pune te tjera te jashtzakonshme fmanciare, duke bere studime dhe analisa tregu, perpunim te planeve industriale, kerkimin e partnereve strategjike, organizimin e takimeve, konferencave dhe gjithcka eshte e nevojshme me qellim zhvillimin e ketyre sherbimeve te konsulences. Promovimi dhe pjesemarrja ne mundesi te ndryshme investimi qe mund te paraqiten ne cdo sektor te ekonomise se vendit, duke u prezantuar si investitor i barabarte me subjekte te trete, investitor i vetem ose investitor mazhoritar me qellim arritjen e objektivave ekonomike te shoqerise dhe pjesemarrjes ne projektet me impakt social qe diktojn rritjen ekonomike te vendit dhe standartet e tij te jeteses.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Franz Gjeluci 22.5
Andrea Verdone 22.5
Giampiero Cavaliere 22.5
Spartak Nano 10
Vincenzo Vittorelli 22.5
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Franz Gjeluci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AL-ADVISOR
AL-ADVISOR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!