Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
SO. GE. CO. 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323504U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport, pėrpunim, konfeksionim i artikujve ushqimorė pėr kafshė. Aktivitet nė fushėn e pėrpunimit aktiv fason. Tregtimi me shumicė e pakicė i artikujve ushqimorė pėr kafshė si dhe artikujve tė tjerė industrialė e ushqimorė. Prodhimi dhe tregtimi me shumicė dhe pakicė, importi-eksporti i produkteve ushqimore tė freskėta dhe/ose tė konservuara si krudo dhe tė pjekura, tė hapura ose tė paketuara, kėpucė, ēanta, artikuj lėkure, valixhe tė ndryshme, veshje lėkure, lėkurė, astare lėkure ose materiali sintetik, lėkurė origjinale, lėkurė artificiale pėr industrinė e kėpucėve dhe industrive tė ngjashme, burime tė papėrfunduara tė ēdo lloji dhe tipi nė lėkurė, tapė, bimore, guarnicione, faqe kėpucėsh, pambuk, ngjitėse, faqe gome, tretės dhe produkte kimike, profile, fisto lėkure dhe zėvendėsues dhe gjithashtu gjithēka tė nevojshme pėr prodhimin e kėpucėve dhe ēantave. Konfeksione veshjesh, veshje sportive, kėpucė sportive, artikuj sportivė nė pėrgjithėsi, aksesorė pėr veshje dhe pajisje sportive. Vaj pėr pėrdorim ushqimor dhe/ose industrial. Mobilje, orendi dhe komplete arredimi. Pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqėri tė tjera, konsorciume ose kompani tė cilat kanė objekte tė ngjashme apo analoge me tė vetin dhe tė kryejė tė gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Nė veēanti, shoqėria mund tė marrė nė pronėsi, uzufrukt ose qera, kompani ose degė kompanish qė operojnė nė fushėn e njė ose mė shumė prej veprimtarive tė mėsipėrme. Gjithmonė, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqėria mundet gjithashtu tė japė garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, tė lėrė peng tė mira dhe vlera tė tundshme, tė vendosė garanci hipotekore mbi tė mirat e patundshme dhe tė tundshme tė regjistruara dhe tė vendosė nė pėrgjithėsi ēdo garanci tė mundshme reale dhe personale. Tė njėjtat garanci mund tė vihen dhe nė interes tė subjekteve tė lidhura me tė nga raporte ekonomike ose pjesėmarrje, me pėrjashtim tė tė tjerėve. Import, eksport, me shumicė dhe pakicė nėpėrmjet kanaleve tradicionale dhe nė distancė e lėndėve djegėse, tė ngurta e tė lėngshme dhe produkteve bimore me origjinė shtazore tė destinuara pėr njerėz dhe kafshė, kimikate, ushqime tė pėrpunuara, dru, ambalazh kartoni dhe plastike, komponentė elektronikė dhe mekanikė, materiale pėr ndėrtim, pėr kaldaja civile dhe industriale, panele diellore, kondicionerė ajri, komponentė hidraulikė, civilė dhe industrialė, mjete motorike dhe komponentė industrialė pėr automatizim shtėpie dhe industriale. Prodhimit dhe pėrpunimit tė mėtejshėm tė lėndėve djegėse, tė ngurta e tė lėngshme dhe perimeve, produktet me origjinė shtazore tė destinuara pėr njerėzit dhe kafshėt, kimike, ushqime tė pėrpunuara, dru ambalazh kartoni dhe plastike, komponentėt elektronikė dhe mekanikė, materiale ndėrtimi, kaldaja pėr pėrdorim , panele diellore civile dhe industriale, kondicionerė, komponentė hidraulikė, civilė dhe industrialė, automjeteve motorike dhe tė komponentėve industriale pėr automatizimin shtėpiė dhe industriale. Kultivim produktesh tė destinuara pėr njerėz, kafshė dhe pėrdorime tė tjera. Shėrbime paketimi, magazinimi dhe logjistike, projektimi, elektronike, mekanike dhe ndėrtimesh civile, trajnim ligjor, komercial dhe teknik nė pėrdorimin e pajisjeve industriale, dizajn elektronik, mekanik dhe montim sistemesh elektronike, hidraulike dhe detare. Krijimi, menaxhimi dhe promovimi i vendeve komerciale pėr tregtinė elektronike. Grafikė realizimi, produkte software, dhe hardware. Regjistrimi i markave tregtare dhe patentave pėr llogari tė vet dhe pėr palėt e treta. Aktivitete promovuese tė tregtisė.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Giuseppe Miglino 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Giuseppe Miglino
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SO. GE. CO. 2015
SO. GE. CO. 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!