Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
RT ALBANIA 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51323507V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, tregtimin dhe mirembajtjen e pajisjeve elektronike, audiovizuale dhe produkteve te tjera kompjuterike te lidhura me to. Projekte grafike ne pergjithesi.Shitje dhe dhėnia me qira, nė ēfarėdo forme, duke pėrfshirė edhe elektroniken, e produkteve hardware dhe software tė lidhura me kompjuterat. Zhvillimi i softwareve dhe realizimi i produkteve multimediale. Krijimin e faqeve te internetit dhe portaleve WEB. Menaxhimi i tė gjitha aktiviteteve tipike e fushėn e teknologjisė sė informacionit, duke pėrfshirė prodhim dhe mirembajtjen dhe ndihmė nė llojin e hardware dhe software, aplikimin ose jo, edhe nė emėr tė tė trėteve, publike ose private. Konsulencė pėr zbatimin e njė sistemi informacioni tė marketingut, kėshilla strategjike dhe ofrimin e zgjidhjeve inovative internet marketing, zhvillimi i projekteve dhe bizneseve. Hartimi dhe zbatimi i produkteve kompjuterike me formulėn " celsa ne dore ". Tregtimi me shumice dhe pakice te produkteve kompjuterike, software aplikativ. Arkivimi optik i dokumenteve. Krijimi i databaseve. Hulumtimi i tregut me telemarcheting, si edhe " ēdo aktivitet ", pėrmes operatorėve dhe / ose pergjigjesve automatik, i cili synon tė ofrojė informacion, te aktivizoje sherbime, te ofroje supert teknik, te menaxhoje sherbime rezervimi, te lejoje blerje dhe te organizoje fushata promocionale. Zhvillimin e aktiviteteve te " Call center " dhe sherbimeve telefonike per te menaxhuar ne menyre optimale, nepermjet sistemeve informatike dhe burimeve njerezore thirrjet telefonike ndermjet bizneseve. Realizimi, shitja, instalimi dhe suporti relativ per produkte dhe rrjete telefonike. Marjja me qera e software per menaxhimin dhe te pajisjeve te tjera informatike dhe te produkteve per dyfishimin e dokumenteve magnetike dhe ne leter. Marrja e ekslusivitetit kunder kompanive te tjera qe duan te perdonin sherbimet e shoqerise. Bar-Kafe, restorant, hotel, muzike live.Import- Eksport, tregtimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice e pakice industriale, ushqimore, bujqesore, etj. Me qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mund tė blejė interesa, aksione, pjesėmarrje tė kapitalit, nė shoqeri tė tjera, konsorciume ose kompani te cilat kane objekte te ngjashem apo analoge me te vetin dhe te kryeje te gjitha veprimet komerciale, industriale, financiare. Ne vecanti, shoqeria, mund te marre ne pronesi, uzufrukt ose qera, kompani ose dege kompanish qe operojne ne fushen e nje ose me shume prej veprimtarive te mesiperme.Gjithmone, pėr tė vetmin qėllim tė arritjes sė objektit tė lartpėrmendur, shoqeria mundet gjithashtu te jape garanci, garanci mbi kreditė dhe depozitat, le lere peng te mira dhe vlera te tundshme, te vendose garanci hipotekore mbi te mirat e patundshme dhe te tundshme te regjistruara, dhe te vendose ne pergjithesi cdo garanci te mundshme reale dhe personale. Te njejtat garanci mund te vihen dhe ne interes te subjekteve te lidhura me te nga raporte ekonomike ose pjesmarrje, me perjashtim te te tjereve.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roberto Spera 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Roberto Spera
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RT ALBANIA 2015
RT ALBANIA 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!