Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
A-74
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51326015U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-eksport dhe tregetimin e artikujve te ndryshem te te gjitha llojeve me shumice dhe pakice. Artikuj te ndryshem ushqimore e industrial, tregetim lengje frutash,paisje elektro shtepiake, elektrike, hidrosanitare, hidraulike, prodhime qeramike, konfeksione te ndryshme,prodhime kozmetike dhe estetike. Bime medicinale dhe eterovajore. Prodhim dhe tregetimi i artikujve bujqesor ,blegtoral,frutikulture,olivikulture,perime-drithera . Perpunimi i tyre industrial,import-eksportin e tyre. Hapje dhe shfrytezim hotelesh. Bare. Restorante. Diskoteka. Qendra prodhimi dhe Kurative. Punime druri mobilje e orendi, prodhime duralumini, xhami dhe tregetimi i tyre. Tregetime te lendes drusore. Bojrave te ndryshme plastike per mure e fasada. Kimikate e lende te para per prodhimin e tyre. lnvestime dhe pjesmarrje ne investime duke bashkepunuar me shoqeri te tjera vendase dhe te huaja ne fushen e industrise,bujqesise, industrise ushqimore dhe transport. Punime restaurimi. Restaurimi i ndertesave monument kulture. Punime restaurimi ne vepra arkeologjike. Punime karpenterie. Punime druri,metali. lmpiante teknollogjike dhe te vecanta. Instalimi i impianteve ngritese dhe transportuese(ashensore,shkalle levizese, transportues ne pergjithesi)-mirembajtja e tyre. Instalimi i impjanteve termike,ventilimit, kondiocinimit te ajerit, mirembajtja e tyre. Instalimi i impjanteve higjenike,kuzhina,lavanteri,hidrosanitare-mirembajtja e tyre. Punime sherbimi. Punime ne siperfaqe te gjelberta, parqe-pyll, parqe. Pastrimi i siperfaqeve urbane. Mirembajtja dhe zhvillimi i dekorit ne mjedise urbane, ndricimi e sinjalizimi urban.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agron Zenelaj 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Agron Zenelaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A-74
A-74
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!