Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ProIT Solutions
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51326016F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: 1.Aktiviteti i sherbimeve te mbeshtjetjes operacionale per sisteme ICT. 2. Aktiviteti i zhvillimit te software aplikative. 3. Aktiviteti i sherbimeve mbi software aplikative te zhvilluara nga vete shoqeria dhe / ose software te zhvilluara nga pale te treta ku ka kompetence. 4. Aktiviteti i implementimit te sistemeve Database, Middleware, BI, Data Warehouse dhe platformave qe sherbejne per zhvillime aplikacionesh. 5. Trajnime per cdo specialitet qe lidhet me aktivitetet e shoqerise. 6. Aktiviteti i konsulences ne fushen e software aplikative. 7. Aktiviteti i Solution Design per software aplikative. 8. Aktiviteti i Manaxhimit te Projekteve me objekt ICT. 9. Aktiviteti i shitjes se produkteve dhe sherbimeve qe ka ne objektin e veprimtarise. 10. Aktiviteti i shitjes se pajisjeve ICT. 11. Aktiviteti i shitjes se licencave software dhe sherbimeve perkatese te lidhura me to. 12. Aktivitet ne sherbime te adoptimit dhe te pershtatjes se softwareve. 13. Aktivitet ne sherbime te perpunimit te te dhenave.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Devis Fecani 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Devis Fecani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ProIT Solutions
ProIT Solutions
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!