Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
DON - UCD
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51326022D-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Objekti i Veprimtarise se Shoqerise do te jete por duke mos u kufizuar ne: Import, eksport, distribucion dhe tregtim me shumice dhe pakice i mallrave te ndryshme, mallra industriale, produkte kaixen lighting, tregtimi i artikujve te ndricimit dhe produkteve te lidhura me te; si dhe cdo aktivitet tjeter fitimprures per interesat e Shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ylli Ndroqi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DON - UCD
DON - UCD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!