Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIA LAUNDRY
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51326507N-Ēregjistruar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Realizim dhe administrim i sherbimit te lavanderise, pastrimit kimik per entet publike dhe private. Larje, hekurosje, qepje e artikujve: carcafe, peshqire, mbulesa, uniforma te hoteleve, restoranteve, spitaleve, dhe te gjitha fjetoreve, per vete dhe per te trete. Import dhe eksport te te gjithe artikujve te hoteleve , restoranteve, spitaleve, fjetoreve. Tregti me shumicce e pakice te ketyre artikujve, brenda dhe jashte vendit, rregjim i perpunimit aktiv. Shoqeria mund te ndermarre te gjitha transaksionet e biznesit, industriale dhe financiare te cilat i konsideron te nevojshme dhe te dobishme per arritjen e objektit te shoqerise brenda dhe duke respektuar kufijte ligjore ne fuqi. Shoqeria, per arritjen e objektit te aktivitetit tregtar, mund te marre me qira ose te menaxhoje shoqeri apo dege te shoqerive, te jape ose te marre perfaqesi si agjenci, per te komisionuar ne menyre direkte ato ose indirekte, per te fituar interesa ose pjesemarrje ne shoqeri te tjera qe kane objekte te ngjashme, te lidhura ose te ngjashme me objektin e aktiviteti tregtar te vet, te transaksionoje kredi ose/dhe hipoteka, te bleje apo shese pasuri te patundshme, makineri dhe pajisje, si dhe cdo gje tjeter te nevojshme per menaxhimin e aktivitetit. Shoqeria mund te organizojne panaire per ekspozimin e produkteve shqiptare ose produkteve dhe sherbimeve te shoqerive te huaja, duke u kujdesur per reklamimin dhe mirembajtjen e ekzkluzivitetit te tregut ne territorin shqiptar, ne bashkepunim me keto shoqeri.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: manifakture
Administratorė: Brunilda Stefa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA LAUNDRY
ALBANIA LAUNDRY
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!