Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
2P DELUK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327002R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Ushtrimi i veprimtarise se Agjentit te Transferimit te Parave i Subjektit Financiare Jo-Banke.Agjent imobiliare.Zyre Kembimi Valutor.Zyre mbajtje kontabiliteti dhe konsulence juridike.Ushtrimi i Veprimtarise se Ndermjetesimit ne sigurime si Agjent.Ushtrimi i veprimtarise se Agjentit te Udhetimeve dhe turistik.Ushtrimi i Veprimtarise si Agjent Postar.Ushtrimi i Veprimtarise se Agjenitit te Shoqerive Telefonike dhe Celulare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pal Luka 51
Elidjon Dedaj 49
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Pal Luka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
2P DELUK
2P DELUK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!