Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
ALBASOL TOUR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327003C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Organizime udhetimesh te grupeve te huaja ne Shqiperi, plazhe si dhe turizem aktiv.Shitje te paketave turistike, fluturime, hotele, transferim per kliente shqiptare kundrejt vendeve te huaja.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Aranduelo Loshi 50
Vitore Lucaj 50
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Aranduelo Loshi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBASOL TOUR
ALBASOL TOUR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!