Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
KINDAO
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327007L-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, tregtim dhe shitje me pakice e shumice te mallrave te industrise ushqimore, pajisjeve elektrike dhe shtepiake. Import- eksport, tregtim me shumice e pakice konfeksionesh te te gjitha formave. Prodhimin, perpunimin, transformimin dhe ambalazhimin e konfeksioneve , prodhimin e lendeve te para per industrine e konfeksioneve. Importin dhe eksportin e lendeve drusore, mobilieve te te gjitha llojeve. Importin , eksportin dhe tregtimin me shumice e pakice te te gjitha mallrave, makinerive dhe pajisjeve bujqesore, industriale, ushqimore, sportive etj, per llogari te saj apo te te treteve. Konsulence teknike dhe teknologjike ne perputhje me objektin e kesaj shoqerie.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ahmad Al Arnaout
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KINDAO
KINDAO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!