Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
Devit 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327008T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregetimin e mallrave te ndryshem industrial dhe ushqimore, me shumice dhe pakice, import-eksport, si dhe kryerjen e aktiviteteve te tjera tregetare ne perputhje me legjislacionin ne fuqi.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardian Ferra 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardian Ferra
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Devit 2015
Devit 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!