Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SARANDA FOOD
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51327010I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e asistentes dhe konsulentes per kerkimin dhe identifikimin e tregjeve te reja, menaxhimin e inovacionit, gjetjen e financimeve, gjetjen e puneve, agjenci dhe ndermjetesim ne favor te individeve, shoqerive dhe enteve publike apo private. Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e asistentes dhe konsulentes mbi poljtikat, programet dhe mundesite e financimit lokal, kombetar, europian dhe nderkombetar ne favor te individeve, shoqerive dhe enteve publike apo private. Shoqeria mund te kryeje aktivitetin e manazimit dhe te drejtimit financiar, administrativ dhe organizativ te projekteve lokale, europiane dhe jo europiane te zhvillimit shoqeror dhe ekonomik, te bashkepunimit territorial, te kerkimit shkencor dhe teknologjik, te eksperimentimit teknik edhe ne ndihme te individeve, shoqerive dhe enteve publike apo private;Shoqeria mund te kryeje aktivitetin tregetar te Import - Eksport, duke respektuar ligjet ne fuqi. Shoqeria mund te ndermarre te gjitha veprimet e nevojshme per marrjen e kredive prane bankave apo enteve te tjere kredidhenes, te kerkoje financime nga subjekte publike apo private, te kryeje te gjitha operacionet tregtare, industriale dhe imobiliare te cilat do te jene te nevojshme per permbushjen e qellimit te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Johann Radauer 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Alma Deja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SARANDA FOOD
SARANDA FOOD
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!