Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
YES
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51328007Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Organizimin dhe mesimdhenien e kurseve te gjuhes Angleze. lmport - Eksport, tregeti me shumice e pakice te te gjitha librave artikujve e materialeve didaktike qe lejohen me ligj. 0rganizimin e provimeve kombetare dhe nderkombetare te njohjes se gjuhes Angleze dhe gjuheve te tjera ne emer te institucioneve vendas dhe te huaj Organizim dhe mesimdhenie te kurseve te informatikes dhe kompjuterave. Organizim dhe mesimdhenie te kurseve plotesuese te cdo lende mesimore te lejuar ne shkollat dhe universitetet publike dhe shteterore 0rganizime te seminareve orientuese per mesueset, personelin administrativ dhe mesimor ne te gjitha fushat. Konsulta dhe pergatitje program didaktiv per e Gjuhen Angleze dhe lendeve te tjera. Organizimi i kurseve dhe programeve te gjuhes angleze dhe gjuheve e tjera si dhe lende te ndryshme per femijet e moshes parashkollore.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Genci Shurdho 50
Suela Ēeka 50
Sektori ekonomik: arsim (kopesht-shkolle-universitet)
Administratorė: Genci Shurdho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
YES
YES
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!