Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
KEVIN CLASS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51328008B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice dhe pakice, import eksport te kepuceve,atlete, ēanta dhe artikuj te ndryshem.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Plaku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilir Plaku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KEVIN CLASS
KEVIN CLASS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!