Ndryshimi i fundit: E Martė, 10 Dhjetor 2019
SUNDER
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51328010N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import- eksport, tregti me shumice dhe pakice i metaleve, veshjeve, makinerive, dhe ēdo sherbim te lejuar nga ligji
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Balraj Singh 50
Jagjit Singh 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Balraj Singh,Jagjit Singh
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SUNDER
SUNDER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!