Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
"VEZI GROUP" SH.P.K
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51328502G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Investim dhe Menaxhim ne fushėn e veprimtarise ndėrtimore, pėr ndėrtimin e cdo lloj godine njė ose shumėkateshme, civile, industriale, turistike, bujqėsore, qendra biznesi, hotele, bar – restorante, kompletime dhe instalime tė nevojshme pėr to, ndėrtime, mirėmbajtje dhe vepra arti tė rrugėve tė cdo kategorie, pėrfshire dhe autostrada veshje me asfaltobeton tė rrugėve (ndėrtim mbishtrese), sistemim e asfaltim sheshesh, ndėrtim pista e aeroporte, ndėrtime hekurudhore, ndėrtime vepra arti rrugore dhe hekurudhore, ndėrtime detare, sikurse janė ndėrtimet portuale, basena punime thellimi nė porte dhe zgjerim kalatash etj. Investim dhe menaxhim pėr ndėrtimin e urave, ēeljen dhe pėrfundimin e rrugėve tė reja, tė autostradave te komunikacionit urban dhe interurban, asfaltimin e tyre, si brėnda vendit dhe jashtė shtetit kryerjen e veprave te artit nė pėrputhje me infrastrukturen bashkėkohore.Ēeljen dhe ushtrimin e aktivitetit tė agjencive imobiliare, me qėllim realizimin e shitblerjeve dhe dhėnien me qera tė pasurive tė paluajteshme, me ndodhje nė juridiksionin tokėsor administrativ tė shtetit Shqipėtar, si dhe ushtrimin e aktivitetit koncesionar brėnda dhe jashtė vėndit, si dhe celjen dhe ushtrimin e aktivitetit tė agjensive turistike.Investim, menaxhim dhe ndėrtime mbrojtese e punime sistemimi kundėr gėrryerjeve lumore, liqenore, detare tė rezervuareve pellgmbajtes, kryerje punimesh pėr gėrmime dheu me mjete tė mekanizuara, hapje tunelesh dhe kryerje punimesh avancimi dhe pėrforcimi ne to, tė prodhimeve pilote dhe elementeve tė tjerė betonarme, prodhim guri pėr skolierat nė ndėrtimet PORTUALE, punime ēimentimi dhe tė injektimeve detare, shtrirje kabllosh e tubacionesh nėnujore pėr naften e gazin etj. Import – Eksport dhe tregtimin me shumicė dhe pakicė tė materialeve tė gjithllojshėm ndėrtimore, tė teknologjive dhe mjeteve tė mekanizuara pėr nevojat e ndėrtimit tė pajisjeve e materialeve hidrosanitare, elektrike, tė ashensoreve, dyerve blindate, tė prodhimeve prej duralumini e tė pjesėve tė ndryshme tė kėmbimit pėr ēdo makineri apo pajisje, si dhe ēeljen e reparteve dhe linjave tė prodhimit pėr to, brėnda vėndit e jashtė shtetit, si vetėm dhe nė kooperim dhe bashkepunim me firma private te huaja. Import – eksporti dhe tregtimin me shumicė e pakicė tė mallrave tė ndryshme industriale artikujve ushqimore, blektorale, bujqėsore dhe tė cdo lloj malli tjetėr te lejuar per tregtim. Marrjen pjesė nė Panaire kombėtare dhe ndėrkombetare, qė kanė tė bėjnė me ēeljen dhe zhvillimin e biznesit, nė fushėn e ndėrtimit dhe te teknologjisė bashkėkohore tė tij, me qėllim jo vetem ekspozimin e gamės sė prodhimeve ndėrtimore tė firmes por dhe pėr tė mundėsuar arritjen e marrveshjeve kontraktore me persona juridik vendas dhe tė huaj pėr zgjerimin apo kooperimin e aktivitetit te pėrbashkėt tregtar me to, si dhe pjesmarrje nė tendera brėnda e jashtė vendit.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Blerim Vezi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Blerim Vezi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
"VEZI GROUP" SH.P.K
"VEZI GROUP" SH.P.K
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!