Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Florion Bregasi Consulting
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329001T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Kryerjen e aktivitetit te konsulences ligjore, duke perfshire ekspertize legale ne zhvillimin e projekteve individuale te biznesit, konsulence ligjore ne praktika kontraktuale dhe administrative, sherbim per mbeshtetje per pajisje me leje qendrimi dhe pune, perfaqesim ne ēeshtje gjyqesore administrative dhe penale etj. Gjithashtu, shoqeria mund te bleje, shese, hipotekoje, jape dhe marre me qira, perdorim dhe huaperdorje, edhe falas, dhe menaxhoje, administroje pasuri te luajtshme dhe te paluajtshme, si toke dhe ndertesa te tjera industriale dhe bujqesore, vende ndertimi, pjese pasurish te luajtshme, te paluajtshme, financiare, tregtare, kredi, qira, hipoteke, etj. te dobishme apo te nevojshme per arritjen e objektit te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Florion Bregasi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Florion Bregasi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Florion Bregasi Consulting
Florion Bregasi Consulting
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!