Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ALBANIA STEEL CONSTRUCTION 15
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329008G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e tregtise te metalit dhe mallrave metalike; Aktivitet ne fushen e tregtise, shitje-blerje te mallrave dhe te materialeve metalike; Prodhim te produkteve te hekurit te fokusuar ne strukturat metalike, Projektim dhe ndertim te strukturave metalike komplekse te tilla si: porte, stadium, qendra tregtare, parqe logjistike, parqe industriale, fabrika, kapanone, hangare, etj; Perpunime te ndryshme te metaleve, Instalime te konstruksioneve metalike te madhesive te ndryshme, Import - Eksport.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luli Kasa 50
BUILDING CONSTRUCTION 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Misto Xhumbari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALBANIA STEEL CONSTRUCTION 15
ALBANIA STEEL CONSTRUCTION 15
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!