Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
P & M Consortium
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329010S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport, Ndertim rrugesh, e mirmbajtje. Projketim. Ndertim banesash dhe objekte Industriale. Ndertim Hidrocentralesh. Prodhim Inertesh. Tregtim me shumice dhe pakice te artikujve te ndryshem industrial, elektrike dhe elektronike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Klevi Prodani 50
Aleksandar Mazev 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Klevi Prodani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
P & M Consortium
P & M Consortium
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!