Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Milestone
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329012L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Shoqeria ka per objekt: konsulence manaxheriale; konsulence shitjeje; konsulence ekonomike dhe bankare; konsulence per kredimarrje ne sistemin bankar shqiptar, hartim plani biznesi; studim tregu; konsulence marketingu dhe promovimi, konsulence ne burimet njerezore; sherbime perfaqesimi ndaj shoqerive tregtare, individeve, tregtareve, qofshin keta vendas apo te huaj; konsulence ne fushen e telekomunikacioneve dhe teknologjive; konsulence ne fushen e energjive te rinovueshme, kryerjen e cdo aktiviteti dhe cdo veprimi ne shqiperi ose jashte territorit shqiptar, qe kane lidhje direkte ose indirekte me qellimin e siperpermendur te shoqerise ose qe jane te nevojshem per promovimin e aktivitetit dhe synimeve te shoqerise.10
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Orjana Basho 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Orjana Basho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Milestone
Milestone
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!