Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
GKL
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329013T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ushtrimi i veprimtarise se Agjentit te Transferimit te Parave i Subjekti Financiar Jo-banke. Zyre Kembimi Valutor. Ekspert Fiskal. Auditues konsulence financiare.Veprimtari e agjentit per sherbimin e transfertave per te tretet ne emer dhe per llogari te Institucionit Financiar Jo-Banke Ak - Invest. Sherbimi i transfertave te parave MoneyGram
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Antoneta Legisi 100
Sektori ekonomik: sherbime financiare (banking;sigurime;tituj;pensione;qira financiare)
Administratorė: Antoneta Legisi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
GKL
GKL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!