Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ISTOP SPAMAT ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51329505M-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Kompani portuale dhe aktivitete pėr vete dhe/ose pėr palė tė treta. Operator terminali pėr aktivitete pėr vete dhe/ose pėr palė tė treta. Ushtrim magazinimi pėr palė tė treta, drejtim i terminalit tė kontainerave, depositė mallrash, ushtrim magazina doganore, deposita tė TVSH pėrfshirė stokimin e mallrave nė shtete tė huaja. Aktivitete dėrgimi dhe trasporte nacionale dhe tė huaja, zhdoganim, rekomandime pėr anije, dėrgime nacionale dhe internacionale, deposita mallrash dhe ēdo aktivitet tė lidhur me transportin dhe dėrgimin e mallrave si nė territorin nacional si dhe tė huaj. Agjensi detare e rekomanduar dhe dėrgime doganore. Aktivitete pėr vlerėsime detare dhe tregtare si dhe kontrolli i peshės, cilėsisė dhe kampinimit nė pėrgjithėsi, komisariat pėr avari. Krijim dhe menaxhim i kurseve profesionale nė sektorin detar merkantil, anije peshkimi dhe tė sigurisė tė punės nė bord dhe nė tokė, si dhe stervitjen e stafit detar tė imbarkur ose pėr tu imbarkuar nė anije merkantile, anije peshkimi tė vendit dhe tė huaja. Stėrvitja e stafit jo detar me qėllim tė punojė nė bord tė anijeve, aeroplanėve dhe tė ēdo lloj mjeti tė marrė. Organizim, pėrfaqėsim dhe prodhim manifestimesh, si seminare, kongrese, filmime, kurse me karakter sportiv, kulturor, turistik, rekreativ si dhe kohė tė lirė nė ambjente publike dhe private. Armatim tė anijeve dhe galexhanteve nė pėrgjithėsi tė tė gjitha llojeve, pėrmasave, shėrbim dhe lunari. Kompania do tė bėjė tė gjitha operacionet tregtare, industriale dhe financiare, pasuri tė tundshme dhe tė patundshme, tė konsideruara tė nevojshme pėr arritjen e objektit, pėrfshirė lėshimin e sigurive bankare dhe garancive nė pėrgjithėsi si reale dhe personale, huazim, mbėshtetje dhe lejim regjistrimesh hipoteke mbi pasuritė e patundshme, financime tė ēfarėdolloj forme sidoqoftė tė garantuara si dhe pjesėmarrje dhe interesim nė shoqėri tė tjera ose ndėrmarrje qė kanė objekt aktiviteti analog, tė afėrt ose tė lidhur me tė. Ushtrimin e veprimtarive tė shėrbimeve detare dhe portuale tė anijeve e mjeteve off-shore, nė portet dhe ujėrat kombėtare dhe ndėrkombėtare pa kufizim, si rimorkimi i mjeteve lundruese, shpėtimi i jetės dhe anijeve nė det, shėrbimet e sigurisė dhe mbrojtjes ndaj zjarrit, shėrbimet e lidhjeve-zgjidhjeve tė anijeve, atė tė pilotimit tė tyre, aktivitetet e agjensisė detare dhe spedicionere, doganore, tėrheqjen e mbeturinave tė ngurta, vajore dhe tė lėngshme nga anijet, shėrbimet kundėr ndotjes sė porteve dhe tė hapėsirave detare, shėrbimet e sigurisė (Safety) nė porte dhe radė. Ndėrmarrjen e zbatimin e kontratave publike dhe private pėr ushtrimin e shėrbimeve nė aktivitetet qė kryhen nė ujėrat detare kombėtare dhe ndėrkombėtare. Transportin detar tė pasagjerėve dhe mallrave tė tė gjitha llojeve dhe strukturave me mjetet e veta apo tė ēarteruara. Punime tė tė gjitha kategorive tė veprimtarisė detare dhe ujore, inpektime nėnujore dhe kryerjen e matjeve batimetrike tė reliefėve nėnujorė detarė. Shėrbimet pėr tėrheqjen e grumbullimin e mbeturinave tė ngurta dhe tė lėngshme tė mjeteve lundruese dhe anijeve, nė porte, det tė hapur apo nė spirancė nė rada. Shėrbimet e mirėmbajtjes sė aseteve dhe objekteve portuale, nė marina dhe tė sipėrfaqeve ujore tė tyre. Shėrbimin e dhėnies sė asistencės anijeve nė det, platformave lundruese dhe kėrkimore, pėr nxjerrjen e hidrokarbureve, pontoneve, qofshin ato fikse apo tė lėvizshme. Shėrbime kantieri pėr mirėmbajtjen dhe ndėrtimin e anijeve e mjeteve detare. Shoqėria mund tė kryejė tė gjitha llojet e veprimtarive tregtare, tė import-exportit, nė pronat e luajtshme e tė paluajtshme, tė marrė pjesė nė investime nė shoqėri e biznese tė tjera, tė sigurojė fonde nga palėt e treta pėr ecurinė e qėllimeve tė pėrbashkėta tė shoqėrisė. Tė realizojė veprimtari dhe menaxhimin e instalimeve, impianteve dhe teknologjive tė ndryshme nė fushėn e industrisė detare. Prodhime impiantesh pėr aktivitetet petroliferike, administrimin, menaxhimin e shpėrndarjen e prodhimeve tė naftės e gazit. Tė hulumtojė dhe industrializojė teknologji tė reja, sisteme bashkėkohore dhe pajisje, qė lidhen me veprimtarinė detare, portuale, tė ndėrtimit tė anijeve tė tė gjitha llojeve e tipave, si civile, ashtu edhe ushtarake. Tė ushtrojė aktivitetin e rekomandimeve tė tregtisė detare dhe tė angazhohet drejtpėrdrejt, me veprimet e nevojshme operative dhe administrative nė shėrbim tė pronarėve tė anijeve e pėr llogari tė tyre, si vendas e tė huaj.Pjesėmarrje nė investimet industriale dhe tregtare, nė aktivitete tė ndryshme financiare, tregtare e industriale. Ajo mund tė kryejė tė gjitha operacionet tregtare, industriale, financiare, mobiliare, imobiliare tė konsideruara si tė nevojshme pėr arritjen e objektit tė shoqėrisė. Mund tė blejė kuota nė ndėrmarrje apo shoqėri. Pėr pėrmbushjen sa mė tė mirė tė objektit, shoqėria mundet tė japė dhe tė marrė fidejusione, garanci e kapar.Blerja e aksioneve tė cilat sjellin si pasojė njė pėrgjegjėsi tė pakufizuar duhet tė miratohet nga asamblea e ortakėve
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Vito Leonardo Totorizzo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ISTOP SPAMAT ALBANIA
ISTOP SPAMAT ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!