Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
I - SERVICE ALBANIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51330011I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport, shtypshkrim, printim, zarfim, shperndarje, marketing IT, sherbime informatike dhe sherbime elektronike.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artan Aliaj 50
Ardenit Luzi 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Artan Aliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
I - SERVICE ALBANIA
I - SERVICE ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!