Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
IND-ER
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51330015R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import-Eksport dhe tregetim me shumice dhe pakice i mallrave per femije, si dhe materialeve elektronike, mallra te ndryshem industriale, hidrosanitare, hidraulike, elektrike, paisje elektronike e elektroshtepiake, paisje dhe aksesore telefonie, transport per vete dhe per te tretet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Indrit Danja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Indrit Danja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
IND-ER
IND-ER
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!