Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
VitaPharm Adriatica
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51402010B
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import - Eksport, shitje me shumice dhe pakice te artikujve te konsumit te gjere: artikuj industriale, ushqimore, bujqesore, farmaceutike, veshmbathje, artikuj te perdorimit shtepiak dhe te tjere te ngjashem. Aktivitet ne fushen e ndertimeve civile e industriale te cdo lloji, ndertime te infrastruktures dhe superstruktures, pa kufizim.Aktivitet imobiliar, studime ne fushen imobiliare, konsulence ne fushen imobiliare. Perfaqesim, brokering, komisionim te shoqerive te tjera te cilat kane seline si brenda ashtu dhe jashte territorit te Republikes se Shqiperise. Aktivitete te tjere tjera, te pakufizuara, te lejuara nga ligji, qe lidhen ne menyre te drejtperdrejte dhe te terthorte me permbushjen e aktivitetit te shoqerise.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vasili Coltuc 100
Sektori ekonomik: transport-shperndarje-kargo-sherbime postare
Administratorė: Nicolai Belenchii
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VitaPharm Adriatica
VitaPharm Adriatica
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!