Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
TALK 4 U
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51402505S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Shėrbimet e marketingut, konsulenca tė ndryshme lidhur me fushat e marketingut dhe telemarketingut, importin e mallrave tė ndryshėm dhe shitjen me shumicė e pakicė tė artikujve tė ndryshėm . Shėrbime telefonike, lidhje telefonike pėr tė tretė brenda dhe jashtė vendit, shitje tė produkteve me anė tė telefonisė apo internetit. Pėrpunim dhe eksport i tallashit tė presuar prej pellet. Import, eksport dhe tregtim me shumicė e pakicė tė materialeve tė ndėrtimit nė pėrgjithėsi pėrfshi materialeve pėr izolim termik, akustik, hermetik, materiale pėr punimet e ndėrtimit dekorativ dhe mbrojtės, materialet e restaurimet dhe bio-arkitekturės. Prodhim, tregtim, pėrpunim i bojrave dekorative. Agjensi komisionere. Prodhim pėr vete dhe tė tretėt i kėpucėve tė pėrfunduara dhe pjesėve tė veēanta, ēanta, rripa dhe ēdo prodhim lėkure apo produkte lėkure tė pėrpunuara e pėrfunduara, prodhime fason. Veprimtari ndėrtimore. Investime ndėrtimore. Import, eksport me shumicė e pakicė i mallrave industriale, bujqėsore e blegtorale, elektrike, sanitare, pjesė kėmbimi, kozmetike, farmaceutike, konfeksione, makineri tė reja dhe tė pėrdorura. Prodhim dhe tregti me shumicė e pakicė e dyerve e dritareve si dhe lėndėve tė para pėr prodhimin e mobilieve, makinerive pėr prodhimin dhe pėrpunimin e lėndės sė parė tė letrės apo lėndės sė parė plastike si dhe pjesė kėmbimi pėr to. Tregti e lėndėve tė para e materialeve dhe makinerive pėr industrinė e lehtė e ushqimore. Transport kombėtar dhe ndėrkombėtar, nė mėnyrė tokėsore dhe detare, edhe pėr tė tretė. Tregti me pakicė e karburanteve dhe e vajrave lubrifikantė. Agjensi shitje biletash, turistike, imobiliare, spedicionere. Shėrbime tregtare. Bar-restorant, hoteleri, supermarket. Ēdo lloj aktiviteti fitim prurės qė nuk ėshtė i ndaluar sipas ligjeve shqiptare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pierluigi Demichelis 50
Besnik Gjini 50
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Pierluigi Demichelis, Besnik Gjini
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TALK 4 U
TALK 4 U
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!