Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
Produkte.al
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403020N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Projektimin dhe zhvillimin e programeve kompjuterike, faqeve te internetit apo ēdo lloj produkti tjeter kompjuterik si dhe kryerjen e ēdo lloj ndryshimi, personalizimi ose pershtatje te produkteve te zhvilluar nga shoqeria ose cdo pale tjeter; Ofrimin e sherbimeve per zbatimin, organizimin dhe zhvillimin e teknologjive te informacionit; Kryerja e ēdo lloj veprimtarie qe lidhet me hulumtimin, projektimin, zhvillimin dhe administrimin, per llogari te shoqerise ose paleve te treta, te bankave te te dhenave dhe arkivave informatike ne te cilat mund te shtohen, kerkohen, perditesohen, monitorohen dhe fshihen te dhena duke perdorur sistemet informatike apo cdo lloj mjeti tjeter te pershtatshem; Administrimin e "data warehouse" si dhe te cdo lloj instrumenti qe sherben per te gjetur, nxjerre, transformuar dhe ngarkuar te dhenat; kryerja e proceseve te "datamining" dhe "information retrival", si dhe pergjithesisht arkivimin elektronik te te dhenave dhe hartimi i raporteve apo treguesve nga te dhenat e perpunuara; Importimin, eksportimin dhe tregtimin, ne te gjitha format e lejuara, te produkteve dhe sherbimeve informatike, pavaresisht llojit apo formes se tyre, si dhe ofrimin e asistences teknike ne instalimin dhe perdorimin e tyre; Shfrytezimin ekonomik ne ēdo lloj forme te teknologjive, disenjove, markave, licencave, produkteve, pamjeve grafike si dhe ēdo produkti tjeter kompjuterik/informatik; Kryerjen e veprimtarive te kerkimit dhe zhvillimit si pjese e projekteve qe sjellin risi teknologjike, te kryera me qellim perfitimin e financimeve apo komisioneve nga palet e treta. Ne perputhje me legjislacionin shqiptar, ne menyre qe te arrihet qellimi i siperpermendur, Shoqeria ka te drejte: te mundesoje trajnime profesionale per punemarresit e saj apo pale te treta; te kryeje ēdo transaksion ne lidhje me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, si dhe ēdo aktivitet tregtar, financiar dhe industrial, dhenie-marrje me qira, te vendose pengje dhe barre hipotekore qe mund te konsiderohen si te dobishme apo te nevojshme per te arritur qellimet e Shoqerise; te kryeje cdo aktivitet ne lidhje me publikimin, marketingun apo reklamimin. Te zoteroje kuota/aksione apo ēdo lloj interesi tjeter ne shoqeri te tjera, pavaresisht fushes ne te cilen kryejne veprimtari keto shoqeri. Shoqeria kryen ēdo lloj aktiviteti qe ben pjese ne objektin e saj, qe lidhet me te dhe qe e favorizon ate.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ēlirim Beja 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Ēlirim Beja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Produkte.al
Produkte.al
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!