Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
EUGEN-2012
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403023O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Kukes
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e tregtise import - eksport me shumice dhe pakice te mallrave industriale, ushqimore , bujqesore e blegtorale, veshmbathje , konfeksione ,prodhim e tregtim te materialeve te ndertimit ,automjeteve, makinerive, pajisjeve hidrosanitare, mobiljeve ,artikujve kozmetik, lendeve te perpunuara, te bimeve medicionale te lendes drusore, plastike ,duraluminit, lavazh, hotele, fshatra turistike, kembim valutor, transfert parash, agjensi turistike dhe udhetimi, ndermjetes financiaretj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Emri Vata 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Kamber Asllani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EUGEN-2012
EUGEN-2012
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!