Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
LDM Comunicazione
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403031F-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Realizimi dhe prodhimi i filmash, transpetimeve televizime, me metrazh te gjate dhe te shkurter programenev zbavitese, veprave te ndryshme per televizionin dhe kinemane. Studimi, ideimi dhe programimi dhe realizimi i fushatave publicitare per llogari te enteve publike dhe private, te shoqerive te personave, nepermjet perdorimit te mjeteve klasike, reklamave teknike/industriale, krijimi i kinemase televizive, blerja e hapesirave/kohes studimi i konkrences, konsulenca e tregut, marredhenie me publikun, veprimeve reklamuese, reklamim i drejteperdrejte, reklamim i brendshem dhe i jashtem. Veprimtari botuese per libra, disqe, CD dhe cfaredolloj botimi. Organizimi i kurseve te komunikimit imazhit dhe marketingut. Perfaqesimi, realizimi dhe tregtimi i sherbimeve per hapesitat web, motoret e kerkimit dhe cdo aktivitet qe lidhet me internetin dhe sektorin e komunikimit dhe multimedial te mediave bashkekohore. Per arritjen e qellimeve te shoqerise dhe vecarnerisht ne lidhje me objektin e shoqerise, shoqeria mund te ndermarre te gjitha veprimet e karakterit financiar, pasurite e paluajtshme, marre pjese ne shoqeri te tjera me objekt te ngjashem me qellime te lidhura jape garanci ne favor te te treteve dhe kundrejt bankave etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Daniele Di Lorenzo 100
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Hazbije Leka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LDM Comunicazione
LDM Comunicazione
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!