Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
RUIN BAR
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403037H
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Administrimin dhe shfrytezimin e restoranteve, bareve, hoteleve, kampeve te pushimit, si dhe cdo mjedis tjeter ne te cilen ofrohen pije alkolike dhe joalkoolike si dhe ushqime. Shitjen me shumice dhe pakice te mallrave ushqimor dhe pijeve si dhe importin dhe eksportin e tyre. Keshillimin legjislativ, teknik dhe administrativ ne fushen e administrimit te bareve, restoranteve dhe turizmit ne pergjithesi si dhe qdo fushe tjeter te lidhur me to. Marrjen me qira, administrimin dhe ose marrjen me koncesion te shoqerive te ketij sektori apo dhe sektoreve te tjere te lidhur me te. Ne perputhje me legjislacionin shqiptar, ne menyre qe te arrihet qellimi i siperpermendur, Shoqeria ka te drejte: te mundesoje trajnime profesionale per punemarresit e saj apo pale te treta. Te kryeje cdo transaksion ne lidhje me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, si dhe cdo aktivitet tregtar, financiar dhe industrial, dhenie-marrje me qira, te vendose pengje dhe barre hipotekore qe mund te konsiderohen si te dobishme apo te nevojshme per te arritur qellimet e Shoqerise. Te kryeje qdo aktivitet ne lidhje me publikimin, marketingun apo reklamimin. Te zoteroje kuota/aksione apo cdo lloj interesi tjeter ne shoqeri te tjera, pavaresisht rushes ne te cilen kryejne veprimtari keto shoqeri. Shoqeria kryen qdo lloj aktiviteti qe ben pjese ne objektin e saj, qe lidhet me te dhe qe e favorizon ate. Veprimtarite e mesiperme mund te kryhen ne Shqiperi apo edhe jashte saj, ne perputhje me legjislacionin ne fuqi. Shoqeria zbaton te gjitha ligjet dhe aktet nenligjore perkatese. Ajo zbaton standartet me te larta te etikes.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kreshnik Budlla 100
Sektori ekonomik: bar-restorant, catering
Administratorė: Marsida Budlla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RUIN BAR
RUIN BAR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!