Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PRIMO CALL
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403057V-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Ofrimin e te gjitha sherbimeve qe lidhen me "Call Center" dhe Contact Center duke perfshire edhe perpunimin e te dhenave te shoqerive te tjera dhe/ose enteve publike, ndermjetesim tregetare dhe marketing ne fushen e sherbimeve telematlke dhe telefonikp, veprimtariie e lidhura dhe te ngjashms me ato te renditura me siper, te blej, te shesi, te marri hua, te japi me qira te mira te tundeshme e te patundeshme dhe cdo gje tjeter te nevojshme e te vlefshme per realizimin e drejperdrejte o te terthorte te qellimit te shoqerise.
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Renalda Shkėmbi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PRIMO CALL
PRIMO CALL
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!