Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
PROCLIC DESIGN ALBANIA
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403058G-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 50,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Web design. Grafike publicitare. Studim i logove dhe markave. Projekte grafike kreative. Shoqeria, me qellim investimin e kapitaleve te saj, mund te kete interesa dhe te marre pjese ne shoqeri te tjera qe kane objekte veprimtarie te cfaredo lloj natyre, te ngjashme, apo qe lidhen me aktivitetin e saj; ajo mund te jape gjithashtu garanci te pergjithshme, apo edhe reale per pale te treta. Te gjitha aktivitetet e mesiperme duhet te kryhen brenda limiteve ose ne perputhje me normat qe rregullojne aktivitetin.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fabio Massimo Rocchi 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Fabio Massimo Rocchi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PROCLIC DESIGN ALBANIA
PROCLIC DESIGN ALBANIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!