Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 15 Janar 2020
LED MEDIA
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403502A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Reklamime audio-vizive. Shėrbime marketingu nė fushėn e reklamave mbėshtetur nė teknologjinė dixhitale. Shėrbime kualifikative nė fushėn e internetit. Shėrbim tė kualifikuar nė promovimin e iniciativave nė fushėn e komunikimit dhe reklamės
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arian Simo 33
Bledar Rrushi 33
Dritan Lalaj 34
Sektori ekonomik: media-TV-kinema-gazeta-revista-industri muzikore
Administratorė: Arian Simo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LED MEDIA
LED MEDIA
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!