Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
Alba Tech 2015
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51403506I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Prodhimin, perpunimin, transformimin ne menyre direkte apo nepermjet te treteve dhe tregtimin e letres, kartonit, poliestres, polietilen-it, polipopilenit, pvc-se, nylon-it dhe te ēdo materiali tjeter, edhe i sapo zbuluar, per imbalazhimin e produkteve, prodhimin, perpunimin, transformimin, tregtimin dhe perfaqesimin e materialeve plastike dhe te ngjashme,ofrimin e sherbimeve per furnizimin e impianteve dhe transferimin e sistemeve prodhuese ne sektorin specific,ofrimin dhe ndermarrjen e veprimeve te perfaqesimit apo te agjencise, kryerjen e aktiviteteve te komisionerit dhe perfaqesuesit te shoqerive lokale dhe te huaja ne lidhje me produktet e ngjashme apo komplementare. Shoqeria mund te siguroje dhe ofroje perfaqesime, depozita dhe agjenci, te bleje, cedoje, jape ose marre liēenca mbi patenta dhe te drejta autori, te ngreje dhe bleje si ne Shqiperi dhe jashte,fabrika industriale, t'i marre ose jape me qira ato.Shoqeria, brenda kufijve ligjore, mund te kryeje ēdo operacion qe Iidhet me pasurite e luajtshme dhe te paluajtshme, mund te kryeje operacione industriale dhe tregtare te nevojshme apo te dobishme per realizimin e qellimeve te saj, mund te marre drejtperdrejt ose indirekt pjese ne pjesemarrje ne shoqeri ose subjekte te tjera ne Shqiperi ose jashte saj, te cilat kane objekt te njejte ose te ngjashem ose te lidhur me te vetin, pa e ushtruar kete aktivitet ndaj publikut.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Artur Bujari 100
Sektori ekonomik: prodhim-perpunim
Administratorė: Artur Bujari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Alba Tech 2015
Alba Tech 2015
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!