Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
ALTER EGO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404002U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Keshillim financiar dhe tatimor, sherbime te kontabilitetit, sipas percaktimeve te dispozitave ligjore ne fuqi, hartime, aplikime dhe keshillime per programet e financimit brenda dhe jashte vendit, sherbime te konsulences dhe mbeshtetjes per hartim dhe menaxhim projektesh ne fusha te ndryshme, energjitike, mjedis, bujqesi, tregje financiare dhe te kapitalit, menaxhim te investimeve, keshillim mbi administrimin, drejtimin, organzimin per personat juridike, cdo sherbim tjeter ne fushat ekonomike te administrimit te biznesit e ne fusha te tjera te ngjashme me to. Keshillim juridik, ekspertize ligjore ne fushen e shoqerive tregtare, pasurive te paluajtshme, kontrateve, marrdhenieve te punes, privatizimit, transportit, prokurimeve publike, organizatave jofitimprurese etj; Perfaqesim ligjor dhe gjyqesor, hartimin e dokumentacionit ligjor ne lidhje me perfaqesimet ligjore dhe gjyqesore, pergatitja e kerkese padive ose kerkesave gjate procedimit gjyqesor, si dhe e kerkesave ankimore, rekurseve kunder vendimeve gjyqesore te te gjitha shkalleve te gjyqesorit, pergatitja e kerkesave drejtuar gjykates se Apelit, Gjykates se Larte, Gjykates Kushtetuese, Gjykatave Nderkombetare dhe organizimet ne te cilat aderon Republika e Shqiperise, pergatitja e ankesave dhe kerkesave te personave fizik ose juridik, perpilimi i akteve qe i nenshtrohen veprimeve noteriale, hartimi i kontratave e mareveshjeve si dhe i cdo dokumenti tjeter qe sjell ose synon te sjelle pasoja juridike, perfaqesimi i personave fizik ose juridik ne ceshtjet civile dhe administrative ne Gjykate, ne Arbitrazh dhe ne organe te tjera te administrates publike, veprime te tjera ndihmese juridike qe parashikohen ne ligj. Blerje, shitje dhe dhenie me qira e pasurive te paluajteshme, Konsulenca per llogari te te treteve per zhvillimin e projekteve imobiliare ne Shqiperi dhe jashte saj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Era Kokėdhima 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Era Kokėdhima
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ALTER EGO
ALTER EGO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!