Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
BAHRAIN-ALBANIAN TRADE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404010L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregti me shumice dhe pakice te mallrave industriale, te detergjenteve, te artikujve ushqimore, bujqesore e blegtorale, veshmbathje, konfeksione, prodhim e tregtim te materialeve te ndertimit, mobiljeve, artikujve kozmetike dhe elektroshtepiake, elektronike etj. Import eksport lende te para, konfeksione, pelhura etj. Ne fusha te tjera hapja e bar bufeve, restoranteve pikave te servisit, parkim automjetesh etj. Zhvillimi i aktivitetit si bar bufe, restorant, hoteleri, etj. Ne fushen e sherbimit: Transport te te gjitha prodhimeve, te mallrave dhe te udhetareve, agjensi detare, spedicionere, turistike, komisionere, te kontrollit sasior dhe cilesor. Ne fushen e tregetise: Import eksport dhe tregetim me shumice e pakice te mallrave industriale, bujqesore, artikuj ushqimore, pije freskuese etj. Import - Eksport dhe tregtim brenda vendit te veglave, mjeteve, makinerive, veshje mbrojtese dhe pune; Import-Eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te makinerive per prodhim bujqesor dhe blegtoral, traktore, mjete transporti si dhe linja dhe makineri te perpunimit te produkteve agro-ushqimore, industriale,bimeve medicinale dhe eterovajore, pijeve joalkoolike, detergjenteve etj. Import - Eksport dhe tregtim ushqimesh per njerez, kafshe dhe peshq, detergjenteve dhe produkteve kozmetike Konsulence ne fushen e ekonomise, bujqesise, blegtorise dhe ushqimit duke perfshire planet menaxhimit te cilesise, mjedisit, turizmit dhe agro-turizmit si dhe standardet e ndryshem si psh. ISO, bujqesi organike, CE etj.; Tregtim produkteve dhe sherbimeve te mesiperme drejtperdrejt tek klientet ose on-line ne internet (e-commerce). Agjensi imobiliare, blerje, dhenie me qera, ndermjetesim per pasuri te paluajtshme dhe kryerja e te gjitha sherbimeve ne lidhje me pasurite e paluajtshme, asistence per regjistrimin e pasurive te paluajtshme prane ZVRPP, konsulence ligjore per shitblerje, marketing. Eksport - import te cdo lloj materiali ndertimi, te paisje kompjuterike dhe elektronike, te makinerive te ndyshme per transport individuate dhe publik, te produkteve ushqimore, industriale, kozmetike etj. Ndertim dhe rikonstruksion objektesh civile, industriale dhe infrastrukturore Inport -eksport te makinave te tonazheve te ndryshme si dhe shitblerja e tyre, per transport individual, apo publik. Organizimi i panaireve te ndryshme dhe perfaqesimi i paleve te treta ne panaire te ndryshme brenda dhe jashte vendit. Shtepi botuese dhe distributim botirnesh te ndryshme. Servis makinash, shitblerje gomash te reja dhe te perdorura, pjese kembimi per makina te reja dhe te perdorura.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shihatan Mohamed Abdulaziz Abdulrazaq 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elhussiny Mohamed Abdelaziz Abdelrazik
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BAHRAIN-ALBANIAN TRADE
BAHRAIN-ALBANIAN TRADE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!