Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
UNIT CONTACT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404011T-Likuidim e Siper
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 10,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Sherbime telefonie,e tele marketing brenda dhe jashte venriit. Shoqeria, me vendim te organit administrative te saj, mund te kryeje te gjitha aktet e duhura per realizimin e objektit te aktivitetit dhe keshtu nder te tjera: Kryerjen e operacioneve tregtare dhe industriale, financiare e bankare, hipotekore dhe per pronat e paluajtshme; Ndcrmarrjen e cdo lloj forme financimi me institucionet kredituese, bankat, shoqerite dhe privatet, duke dhene garancite e duhura reale.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Mimoza Sota
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
UNIT CONTACT
UNIT CONTACT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!