Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
DAMZI.03
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404013M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Kerkim, zbulim, shfrytezim, tregetim, eksport-import te mineraleve dhe ndermjetesim tregjesh per keto. Impoprt-eksport, tregti me shumice e pakice te tubave e gypave metalike e plastike te dimensioneve te ndryshme, kabllove elektrike e telefonike, metale si ēelik, hekur, bronx, baker etj, lende e pare shufra, profile si dhe prodhime te tjera metalike te llojeve e tipeve te ndryshem, pllaka e paisje hidraulike, hidrosanitare e termosanitare, elektroda dhe tela te llojeve e tipeve te ndryshem, lende te para per prodhimin e mobilieve, makinerive e perpunimin e lendes drusore si dhe pjese kembimi per to etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Daniel Damzi 34
Shkėlqim Ēenga 33
Altin Rina 33
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Daniel Damzi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DAMZI.03
DAMZI.03
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!