Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
TAKU LOGISTICS
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404015F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Sherbime mirembajtje dhe pastrimi ambjentesh te ndryshme sociale dhe private. Import dhe eksport i produkteve ushqimore. Importi dhe eksporti I artikujve jo ushqimor. Transport kombetar dhe nderkombetar te produkteve ushqimore, joushqimoreve, lendeve djegese dhe te ndezshme . Shoqeria mund te permbushe gjithashtu te gjitha operacionet e pasurive te luajtshme, te paluajtshme, financiare (me perjashtim te ushtrimit te aktiviteteve bankare dhe sigurimeve), tregtare te nevojshme ose te dobishme per arritjen e ojektit shoqeror, duke perfshire leshimin e garancive reale dhe personale; mund te marre persiper interesat ose pjesemarrjet, nen cfaredo lloj forme qofte direkte ose jo direkte, ne shoqeri te tjera ose ndermarrje analoge duke pasur te njejtat qellime me te vetat. Shoqeria mund te shfrytezoje lehtesira ose kontribute te parashikuara nga ligjet kombetare, nderkombetare dhe komunitare.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Oltjan Taku 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Oltjan Taku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TAKU LOGISTICS
TAKU LOGISTICS
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!