Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Dhjetor 2019
DEMAKOM PROJECT
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404501T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Fabrikimin dhe tregtimin me shumicė dhe me pakicė, pėrfshirė importin dhe eksportin e artikujve nė lėndė plastike pėr pėrdorim ushqimor dhe jo vetėm. Prodhimin dhe tregtimin me shumicė dhe me pakicė, pėrfshirė importin dhe eksportin e artikujve nė lėndė plastike, letėr dhe karton pėr pėrdorim ushqimor dhe jo vetėm. Paketimin e produkteve ushqimore dhe jo vetėm, edhe pėr llogari tė tė tretėve. Fabrikimin dhe tregtimin me shumicė dhe me pakicė pėrfshirė importin dhe eksportin e artikuve plastikė pėr ndėrtim, industri dhe bujqėsi, si pėr shembull: pllaka, fleta, tuba dhe shufra metalike tė profilizuara. Fabrikimin dhe tregtimin me shumicė dhe me pakicė, pėrfshirė importin dhe eksportin e artikujve nė gomė, prodhime gjysėm tė punuara nė letėr, plastikė, karton dhe gomė. Fabrikimin dhe tregtinė me shumicė dhe me pakicė pėrfshirė importin dhe eksportin e artikujve nė polisterol pėr pėrdorim ushqimor dhe jo
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Felice Demarinis 85
GIUSEPPE MASIELLO 15
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Felice Demarinis
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DEMAKOM PROJECT
DEMAKOM PROJECT
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!