Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
CEAST CAFFE
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51404513T-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 140,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Import dhe eksport te kafese se pjekur ne forme kokerr, filter dhe kapsule , tregtimin me shumice dhe pakice teprodukteve te lartepermendura , si dhe shitjen , sherbimin dhe servisimin e aparateve te kafese ekspreso si dhe produkte te tjera te ngjashme apo percjellese sic jane aksesoret per sherbimin e kafese dhe pjese rezerve te aparateve te kafese ekspreso
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Enver Mehmeti 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Enver Mehmeti
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CEAST CAFFE
CEAST CAFFE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!