Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
ZATHUR
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51405018L-Pezulluar
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice dhe pakice, import-export per artikuj industrial, lende te pare per perpunim bujqesor, industrial, makineri te llojeve te ndryshme, pajisje elektrike te te gjitha llojeve, shtepiake dhe industriale, linja prodhimi, pajisje te teknologjise ne te gjitha fushat, materiale ndertimi te te gjitha llojeve, hidrosanitare, shtypshkrime, makineri, karburant me pakice te te gjitha llojeve, pjese kembimi e makina te te gjitha llojeve, artistike, ndertime te ndryshme, etj. Negocim per investime te ndryshme ne te gjithe fushat midis privateve dhe shtetit shqiptar, midis shtetit dhe institucioneve te tjera investuese, ato financuese ne Shqiperi apo jashte saj. Te kryeje veprimtari perfaqesimi, prokurimi, porosi, konfirmim, administrim dhe kontrollin e veprimtarise te ēdo shoqerie tjeter duke aktivizuar borde ekspert te te gjithe fushave keshilltare. Te lidhe kontrata dhe marreveshje me te gjithe autoritetet shteterore, bashkiake apo private te te gjitha aktiviteteve. Qender negocimi per te gjithe llojet e investimeve brenda dhe jashte shtetit (financime, sipermarrje, probleme bankare, mbrojtje te pasurive te luajtshme dhe te paluajtshme brenda dhe jashte Shqiperise per shqiptare dhe jo-shqiptare).
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ergis Vladi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ergis Vladi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
ZATHUR
ZATHUR
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!