Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Green Market Group
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51405022Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 1,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumice dhe pakice te mallrave ushqimore, pije alkolike, produkte mishi, industriale, kinkaleri, hidrosanitare, druri, elektroshtepiake, pajisje elektronike, vegla auto, veshmbathje, ilace, lende te pare per industrine etj. Import - eksport te mallrave te ndryshem industriale te reja dhe te perdorura ,mallra te konsumit dhe ushqimore. Transport kombetar dhe nderkombetar te pasagjereve ,mallra te cdco lloji me mjetet e veta ose te te treteve te komunikacionit tokesor dhe detar. Investitor ne ndertim dhe sipermarrje ndertimi. Ndermarrjen e projekteve me investim publik ne fusha te ndryshme te infrastruktures dhe transportit .£eljen e agjencive immobilare, detare dhe spedicionere te sherbimit privat. Hoteleri ,bar restorant, pike servisi dhe lavazh etj,
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Matilda Xhangolli 50
Nevrus Xhangolli 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Matilda Xhangolli
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Green Market Group
Green Market Group
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!