Ndryshimi i fundit: E Mėrkurė, 11 Dhjetor 2019
MASTER POINT SERVICE
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 13-05-2016
Numri unik i identifikimit (NIPT): L51405503R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2015
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: - Import eksport dhe tregti me shumice e pakice te kafes kokerr,pustinė,ekspreseve te kafese,tregeti te produkteve shtese, imobiliare, turistike, sipermarrje ndertimi, tregtim me shumice e pakice dhe import, eksport te mallra industriale, ushqimore, lende te para, pjese kembimi per makina, pije, veshmbathje e konfeksione, hidrosanitare, hidraulike, kancelari per zyra e shkolla, orendi shtepiake, mobilje, paisje elektrike e elektronike, kompiuterike, kinkaleri, elektroshtepiake, pjese kembimi per automjete, produkte bujqesore e blegtorale, fruta, perime, produkte deti, bime medicinale, eterovajore e mjekesore, prodhime kozmetike dhe estetike, parfumeri, kimike dhe detergjente, tregtim te automjeteve te cdo lloji, marke e tonazhi e pjese kembimi, tregtim makinerish te ndryshme e pajisje industriale e bujqesore dhe venien e tyre ne shfrytezim, prodhim e tregtim te produkteve prej qeramike, hoteleri, turizem, hapje e shfrytezim hotelesh, motelesh, baresh, diskotekash, punime duralumini e tregtimin e tyre, transport mallrash e udhetaresh brenda dhe jashte vendit, prodhime energjitike, sherbime te te gjitha llojeve etj etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Massimo Perrone 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Massimo Perrone
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MASTER POINT SERVICE
MASTER POINT SERVICE
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!